VL-Euro Háztartási és Élelmiszer Nagykereskedelem

Komissiózó, árufeltöltő, raktáros

Elvárások:

-raktározásban szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat

-nagyfokú munkabírás, állóképesség

-precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Feladatok:

-termékek komissiózása, szedési listák alapján, PDA használatával

-beérkezett termékek raktáron belüli kézi illetve gépi mozgatása

-áru pakolása, csomagolása és címkézése

-egyéb, logisztikai tevékenységekkel összefüggő feladatok ellátása

-leltározásban való részvétel

Előny:

-érvényes gyalogkíséretű targonca vezetői engedély

-magasemelésű targoncán szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

-hosszú távú, stabil munkahely

-8órás munkaidő

-versenyképes, fix fizetés

-vidékről Pestre feljáró kollégáknak utazási támogatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1097 Budapest, Kén utca 4.
JELENTKEZÉS MÓDJA: Fényképes önéletrajz küldése "ÁRUFELTÖLTŐ" jeligével.

Havi nettó fizetési keret: 150 000 HUF
Egyéb juttatások: cafeteria

Go to top